Асен Василев: Вярваме на Благомир Коцев, утре ще отговоримПродължаваме промяната“

...
Асен Василев: Вярваме на Благомир Коцев, утре ще отговоримПродължаваме промяната“
Коментари Харесай

Асен Василев: Вярваме на Благомир Коцев, утре ще отговорим

Асен Василев: Вярваме на Благомир Коцев, на следващия ден ще отговорим
„ Продължаваме промяната “ има вяра на кмета на Варна Благомир Коцев и на следващия ден ще отговори на задържането му през днешния ден.

„ Нямаме информация за момента да е задържан Благомир Коцев. Това е политическа офанзива, безусловно ясно проведена. Ако желаеха да разпитат някого, умерено можеха да го помолят да отиде в КПК. Не се прави по този метод “, разяснява водачът на „ Промяната “ Асен Василев.

Минути след края на церемонията по формалното приемане на България в еврозоната стана ясно, че домът на Варна Благомир Коцев от „ Продължаваме промяната “ е бил претърсен от чиновници на Комисията за противопоставяне на корупцията с позволение на Софийския градски съд. Той и двама общински съветници са били отведени на разпит. От „ Промяната “ досега нямат връзка с кмета.

„ Абсолютно нищо не знаем, само че имайки поради по какъв начин се работи – да кажем политически стимулирани в съответния случай дейности, за които няма информация, вършат се показни акции, тъй че да произведат оптимален медиен звук, а не да се направи същинско следствие както би трябвало, и се влиза преднамерено при кметове, съветници и политически лица на Политическа партия, което демонстрира, че зад тази офанзива стои политическа мотивация “, сподели още Василев.

„ Вярваме на господин Коцев. Абсолтно политическа офанзива. Да сте видяли някъде другаде КПК да влезе по този метод? “, съобщи той.

Преди две седмици беше задържан заместник-кметът на Политическа партия в София Никола Барбутов, още веднъж при акция на антикорупционната комисия. Това се случи след недоволство на двама районни кметове и двама общински съветници – все фрагменти на Политическа партия, от напън за манипулиране на публични поръчки и отклонение на средства. Затова и Кирил Петков подаде оставка като съпредседател на Политическа партия и като народен представител.

Защото те нямат кметове, имат единствено зам.-кмет. Не бих изключил опцията да се върви по домова книга – първо да минат през Политическа партия, след това и през други партии. Това е безусловно метод на деяние на всички властнически режими – първо нападат една група, след това друга, отговори Василев за какво акциите са единствено против кметове на Политическа партия, не и на Демократична България.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР