Асен Блатечки вдига сватба, но този път избраницата му не

...
Асен Блатечки вдига сватба, но този път избраницата му не
Коментари Харесай

Безпаметно влюбен: Блатечки вдига сватба!


Асен Блатечки подвига женитба, само че този път избраницата му не е от артистичните среди. След раздялата си с Диляна Попова родният секссимвол се опитваше да пази персоналния си живот в загадка, само че наскоро призна, че сърцето му още веднъж е заето, написа „ Ретро “.

 

Вече повече от две години Блатечки има връзка с банкерката Елеонора Янакиева. Актьорът и червенокосата му възлюбена живеят под един покрив - в жилището на актьора в центъра на София, и очевидно се схващат доста добре, тъй като връзката им процъфтява. Хубавицата Елеонора се занимава с финанси работи в огромна компания за произвеждане на растителни масла и слънчоглед, а преди този момент е била кадър на една от водещите банки в страната. Тя има огромна щерка - Мария, и наследник, който артистът гледал като личен.

Близки на новоизлюпената световна двойка споделят, че Блатечки е влюбен безпаметно и нещата отиват към женитба. Въпреки разликите в професионален проект Елеонора и Асен споделят обща пристрастеност - пътуванията. Наскоро двамата се завърнаха от сантиментален воаяж в Португалия, където прекараха една седмица, през март отпразнуваха 53-тия рождения ден на Блатечки в Лондон, където учи огромната му щерка Катерина.

Асен имаше дългогодишна връзка с режисьорката Катерина Горанова, от която е и огромното му дете. Двамата бяха дружно 20 години, само че по време на връзката им Блатечки освен сложи еленови рога с разклонения, ами й сервира и дете от любовницата си -манекенката Диляна Попова. Впоследствие Катерина би шута на Блатечки и той заживя с Диляна Попова, само че малко преди раждането на сина им Борил двамата се разделиха.

Говори се, че Блатечки, чиито случки нямат край, мъчно претърпял раздялата си с Диляна, само че след известно време осъзнал, че е било за положително. Манекенката е признавала, че и двамата са с сложни характери, по тази причина не се разбирали добре. Често стигали до кавги, а от това страдал и синът им Борил. Към днешна дата двамата родители поддържат естествени връзки поради детето и оставили неприятностите в предишното.

След тежката разлъка Блатечки още веднъж откри разтуха в първата си жена Катерина , само че артистът не се промени и те още веднъж се разделиха.

Макар мощно да обичаше както Катерина, по този начин и Диляна Попова, той не е имал брак или годеж с нито една от двете. Нещо повече -нито с Диляна, нито с Катерина си е разрешавал да се появява в обществените мрежи. С Елеонора обаче освен имат общи фотоси, само че и самият Блатечки си разрешава в изявленията да споделя за новата си обич.

„ Досега само че сме го виждали толкоз влюбен. Двамата са неразделни, непрекъснато обикалят Европа и са същински щастливи. Нищо чудно скоро да забележим и пръстен на ръката на Ели “, разясняват приятели на секссимвола на българското кино.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР