Ето каква е най-новата алткойн инвестиция на основателя на BitMex
Артър Хейс, съосновател на BitMEX, е направил забележителна покупка на 11.4 милиона ATH токена посредством OKX, на обща стойност към $779,000, както разкриват последните търговски записи.
Тази облага акцентира непрекъснатия ангажимент и оптимизъм на Хейс във връзка с ATH токена, който е обвързван с изгряващ план в крипто пространството.
Arthur Hayes(@CryptoHayes) bought 11.4M $ATH($779K) from #OKX 25 minutes ago.https://t.co/YWJQa0RFYz pic.twitter.com/oOkuGcILLg
— Lookonchain (@lookonchain) August 15, 2024
Размерът и моментът на договорката допускат, че тя може да е стратегическа реакция на актуалните пазарни трендове или на последните достижения, свързани с алткойнът.
Пазарните наблюдаващи ще обръщат огромно внимание на придвижването на цените на ATH и цялостното пазарно държание след тази сериозна транзакция, защото сходни високопрофилни покупки постоянно могат да алармират за бъдещи пазарни промени.
OKX, главен състезател на борсовата сцена на криптовалутите , реализира тази договорка, демонстрирайки ролята си в обработката на огромни транзакции, включващи авторитетни фигури в крипто света.




