Арсенал обърна Уулвърхемптън до 2:1 в мач между двата отбора

...

Лаказет измъкна Арсенал в 95-ата минута

Арсенал обърна Уулвърхемптън до 2:1 в мач сред двата тима от британската Висша лига.

Големият воин за домакините бе Александър Лаказет, чийто удар не съумя да бъде париран от Хосе Са и вратарят на " вълците " прати топката във вратата си за триумфа на " артилеристите " в 95-ата минута.

Уулвс откри резултата на " Емирейтс " с попадение в 10-ата минута при завръщането на Хуанг Хий-Чан, само че Никола Пепе влезе като запаса и в 82-ата минута изравни резултата за наслада на домакинските последователи.

Така се стигна до шестминутното добавено време, обещано от рефера, в което падна и победният гол за " топчиите ".

Пълният поврат беше реалност в последните минути и вместо загуба почитателите на домакините изгледаха победа.