Арсенал надви Барселона с 5:3 в контролна среща, която се

...

Арсенал срази Барса в осемголово зрелище, Белингам с дебютен гол за Реал

Арсенал надделя Барселона с 5:3 в контролна среща, която се трансформира в същински театър за феновете на „ СоФай Стейдиъм “ в Ингълууд, Калифорния.

Роберт Левандовски изведе каталунците напред в резултата още в 7-та минута, само че скоро по-късно възпитаниците на Микел Артета възвърнаха паритета след попадение на Букайо Сака. Рафиня върна преднината на испанския първенец, само че до почивката „ топчиите “ още веднъж се добраха до тъждество посредством новото си попълнение Кай Хаверц.

След паузата Леандро Тросар се трансформира в воин за британския отбор с два гола. Феран Торес върна един за Барселона в 88-та минута, само че Арсенал нанесе мълниеносен удар посредством Фабио Виейра за крайното 5:3.

В Хюстън, Реал Мадрид се наложи над Манчестър Юнайтед с 2:0 в различен другарски конфликт.

Кралският клуб стартира по желан метод, повеждайки в резултата още в 6-та минута, а дебютният си гол за „ белите “ осъществя новата покупка Джуд Белингам. В края на срещата още един от новодошлите през лятото на „ Сантяго Бернабеу “ – Хоселу, оформи крайното 2:0.

По този метод играчите на Карло Анчелоти записаха още един триумф в инспекциите след обрата над Милан от 0:2 до 3:2, до момента в който Юнайтед изгубиха още веднъж след провалянето от Рексъм с 1:3. За „ алените дяволи “ подготовката продължава с дуел против Борусия Дортмунд, до момента в който Реал играе поредно с Барселона и Ювентус преди старта на новия сезон в Ла Лига. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg