Арсенал надигра категорично Уест Хям с 4:1 в двубой от

...

Арсенал посече Уест Хям в края

Арсенал надигра изрично Уест Хям с 4:1 в дуел от 35-и кръг на Премиършип. Първото полувреме приключи без маркиран гол, а "артилеристите" поведоха в 51-ата минута с гол на Начо Монреал, само че "чуковете" изравниха в 64-ата с гол на Марко Арнаутович.

Равенството несъмнено не устройваше домакините и те се хвърлиха с всички сили напред и вкараха три безответни гола, създатели на които станаха ААрън Рамзи (82`) и на два пъти Александър Лаказет (85`, 89`). Така футболистите на Арсенал демонстрираха, че имат желание да създадат положително изпращане на своя ментор Арсен Венгер, който по-рано тази седмица удостовери, че ще напусне клуба след 22 сезона отпред на "топчиите". Арсенал е на шеста позиция в класирането с 6 точки по-малко от петия Челси. /БГНЕС
Източник: bgnes.com