Арсенал без проблеми срещу Блекпул, тийнейджър с два голаОтборът на

...

Арсенал без проблеми срещу Блекпул, тийнейджър с два гола

Арсенал без проблеми против Блекпул, младеж с два гола
Отборът на Арсенал се класира с лекост за четвъртия кръг на ФА Къп, откакто победи Блекпул с 3:0 като посетител.

На „ Блумфилд Роуд “ в воин за „ артилеристите “ се трансформира 19-годишният нападател Джо Уилок, който означи два от головете за триумфа. Уилок откри резултата в 11-та минута с добавка, откакто изстрел на Арън Рамзи от фал се отби в гредата. Малко преди почивката младокът повиши на 2:0 отблизо разстояние. „ Мандарините “ демонстрираха по-добро лице през втората част, само че по този начин и не съумяха да стигнат до гол, а в 82-та минута Алекс Айоби оформи крайното 3:0 в интерес на лондончани.

Друг тим от Висшата лига – Кристъл Палас, също продължава напред след домакинска победа над Гримсби Таун с 1:0, само че Хъдърсфийлд Таун отпадна след минимално проваляне при гостуването си на Бристъл Сити. Нюкасъл и Блекбърн направиха тъждество 1:1 на „ Сейнт Джеймсис Парк “ и ще играят преиграване. /БГНЕС
Източник: bgnes.com