Армията на Пакистан заяви, че е убила 30 бойци, които

...
Армията на Пакистан заяви, че е убила 30 бойци, които
Коментари Харесай

Армията на Пакистан казва, че е убила 30 бойци, опитвайки се да премине границата на Афганистан

Армията на Пакистан съобщи, че е умъртвила 30 бойци, които се пробвали да преминат границата от Афганистан. ;

Една секта на пакистанския талибан, която е обособена група от афганистанския талибан, пое отговорността за гибелен гърмеж предходната седмица в граничния регион на Северен Вазиристан в провинция Хибер Пахтунхва.

Убийството на пакистанската войска на бойците се организира в същия регион.

Въпреки че изказване на военните в страната не дава детайлности за работата му против бойците, то удостовери, че е иззело „ огромно количество оръжия, муниции и експлозиви “.

Пакистанският министър председател Шехбаз Шариф похвали силите за сигурност на страната си в петък за „ разстройване на опит за инфилтрация “.

„ Ние сме решени да премахнем изцяло всички форми на тероризъм от страната “, се споделя в офиса му.

И министър председателят, и изказванията на армията упрекват Индия в поддръжка на бойците.

Въпреки че Ню Делхи занапред ще разяснява последното обвиняване, той многократ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР