Аржентинският национал от Брайтън Алексис Мак Алистър иска да премине

...

Мак Алистър иска в Ливърпул, преговорите продължават

Аржентинският национал от Брайтън Алексис Мак Алистър желае да премине в Ливърпул. Двете страни обаче към момента не са прецизирали всички елементи по персоналните условия на 24-годишния полузащитник, твърди известният италиански състезателен публицист Фабрицио Романо. Преговорите сред представителите на международния първенец и управлението на мърсисайдци ще продължат в идващите две седмици

Именно с гол на Мак Алистър от дузпа в 99-ата минута Брайтън победи Манчестър Юнайтед с 1:0 като хазаин в отсрочен мач от 28-ия кръг на Висшата лига в четвъртък вечер. Клубът от " Олд Трафорд " също се интересува от аржентинеца, само че бюджетът на Ерик загар Хаг за прехвърляния през това лято ще зависи от това какъв брой играчи ще продаде Манчестър Юнайтед.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.