Аржентинската звезда Енцо Фернандес отбеляза гол само седем минути, след

...

Отбор от четвърта дивизия измъчи Челси за Купата на лигата, Енцо Фернандес се превърна в герой

Аржентинската звезда Енцо Фернандес означи гол единствено седем минути, откакто влезе в игра, с цел да " избави " скъпия Челси при успеха с 2:1 над четвъртодивизионния Уимбълдън във втория кръг на Купата на британската лига (Карабао Къп).

Уимбълдън, който от дълго време не е измежду британския хайлайф, поведе в 19-ата минута с гол от дузпа на Тили, преди Нони Мадуеке, също от дузпа, да изравни резултата за 1:1 в края на първото полувреме.
 Ман Сити одобри оферта на Челси

Коул Палмър ще играе при " сините "

Въпреки това тимът на Маурисио Почетино се бореше до последно да пробие отбраната на гостите до 72-ата минута, когато Фернандес означи след пагубна неточност в отбрана на Уимбълдън и по този начин донесе триумфа за Челси. Това беше и първи гол на Фернандес с екипа на " сините " от Лондон.