Аржентина постигна победа с 3:0 над Италия на Уембли в

...

Аржентина надупчи Италия и спечели първото издание на Финалисима

Аржентина реализира победа с 3:0 над Италия на " Уембли " в Лондон в първото издание на " Финалисима ", новото съревнование сред първенците на Южна Америка и Европа, контрактувано сред УЕФА и КОНМЕБОЛ.

В мач, който беше " сетен " за Джорджо Киелини и още няколко италиански народен тим, Аржентина се оказа по-силен противник, изключително в офанзива.
 Украйна е на крачка от Мондиал 2022 след безапелационен триумф против Шотландия

Украинците надвиха с 3:1 на " Айброкс "

Лео Меси направи прелестен пробив, с цел да асистира на Лаутаро Мартинес в 28-ата минута, преди в края на полувремето самият Лаутаро да асистира, а Анхел ди Мария да вкара хубав гол.

Лионел Меси още веднъж бе основно настоящо лице в 94-ата минута, когато съумя да премине отбраната на " адзурите ", а Пауло Дибала преодоля красиво Джанлуиджи Донарума и оформи крайното 3:0.