Аржентина победи Панама с 2:0 в приятелска среща. Това бе

...

Меси избухна с гол срещу Панама в първия на Аржентина мач след Мондиал 2022

Аржентина победи Панама с 2:0 в другарска среща. Това бе първият мач на “гаучосите ” след триумфа в Мондиал 2022.

Срещата отиваше към нулево тъждество, само че международните първенци завоюваха с два късни гола. Първото попадение означи 21-годишният младок Тиаго Алмада в 78-ата минута. Крайният резултат пък оформи Лионел Меси в 89-ата минута след осъществяване на директен свободен удар.

За контролата с изключение на Меси, Лионел Скалони бе привикал по-голямата част от героите, извоювали подвига в Катар в края на предходната година. В стартовата единайсеторка личаха имената на Еодриго де Пол, Енцо Фернандес, Алексис Мак Алистър, Хулиан Алварес и Анхел ди Мария.

Там бе в това число и сърцатия вратар Емилиано Мартинес, който под влияние на страстите се разплака по време на осъществяването на националния химн на Аржентина преди началото на мача.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.