Аржентина и Саудитска Арабия играят при резултат 1:0 в първи

...

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Аржентина - Саудитска Арабия 1:0, отмениха гол на Меси

Аржентина и Саудитска Арабия играят при резултат 1:0 в първи мач от Група С на Световното първенство в Катар.

Още във втората минута Лионел Меси можеше да открие резултата, само че вратарят на Саудитска Арабия избави. Звездата на Барселона и Аржентина Меси откри в 10-та минутата след точно изпълена дузпа, изпращайки стража на съперника в противоположния ъгъл.

В 22-рата минута още веднъж Меси бе изведен зад тила на отбраната на съперника и приключи с прекрасен удар с левия крайник, само че съдията подвигна своя байрак за засада и голът бе анулиран.

Стартови сформира:

Аржентина:   Емилиано Мартинес, Науел Молина, Кристиан Ромеро, Николас Отаменди, Николас Талияфико, Родриго де Пол, Леандро Паредес, Алехандро Гомес, Лаутаро Мартинес, Ахнел Ди Мария, Лионел Меси

Саудитска Арабия:   Мохамед Аловайс, Ясер Алшахрани, Али Абдулайхи, Хасан Алтамбакти, Сауд Абдулхамид, Абдулелах Алмалки, Мохамед Канно, Салман Алфарай, Ферас Албрикан, Салем Алдавсари, Салех Алшехри