Аржентина и Мексико играят при резултат 2:0 в мач от

...

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Аржентина - Мексико 2:0, Енцо Фернандес с гол-бижу

Аржентина и Мексико играят при резултат 2:0 в мач от група С на Световното състезание в Катар.

ГЛЕДАЙТЕ МАЧА НА ЖИВО С КАРТИНА

ГЛАСУВАЙ ЗА ИГРАЧ НА МАЧА И ПЕЧЕЛИ СТРАХОТНИ НАГРАДИ

Срещата стартира с няколко по-здрави конфликта най-вече в средата на терена.

В 22-та минута Нестор Араухо извърши доста жестоко нарушаване в центъра на терена, като справедливо получи украсен в жълто, макар и някои играчи на Аржентина да имаха искания за червен картон. Лионел Меси опита изстрел от директен свободен удар в 34-та минута, само че Гилермо Очоа внимаваше и съумя да се намеси, боксирайки топката.

Лионел Меси извърши късо ъглов удар в 40-та минута към Ди Мария, койт центрира в наказателното поле за Лаутаро Мартинес, само че изстрелът с глава на последния мина над напречната греда на Очоа. Аут за Мексико. В последната минута на постоянното време за първото полувреме Алексис Вега насочи мощен изстрел от директен свободен удар, който бе париран прелестно от Емилиано Мартинес.

В 64-та минута Лионел Меси получи положително подаване и овладя хубаво топката, с цел да приключи феноменално с удар отвън наказателното поле, а вратарят Гилермо Очоа нямаше какво да направи и така резултатът бе открит в изгода на Аржентина!

Нахуел Молина получи на добра позиция в наказателното поле, само че неговият мощен удар прелетя високо над вратата на Очоа.

В 87-та минута Енцо Фернандес получи от Лионел Меси в наказателното поле, а полузащитникът съумя да показва ужасно техника и с необикновен изстрел в далечния ляв ъгъл на Очоа не остави никакви шансове на вратаря на Мексико, правейки резултата 2:0.

Стартови сформира:

Аржентина:  23. Емилиано Мартинес, 8. Маркус Акуня, 25. Лисандро Мартинес, 19. Николас Отаменди, 4. Гонсало Монтиел, 7. Родриго де Пол, 18. Гуидо Родригес, 20. Алексис МакАлистър, 11. Анхел Ди Мария, 22. Лаутаро Мартинес, 10. Лионел Меси

Мексико:  13. Гилермо Очоа, 3. Сезар Монтес, 2. Нестор Араухо, 15. Ектор Морено, 23. Хесус Гаярдо, 24. Луис Чавес, 18. Андрес Гуардадо, 16. Ектор Ерера, 26. Кевин Алварес, 10. Алексис Вега, 22. Ървинг Лосано