Безсърдечен татко убива новородената дъщеря за „плаче твърде много“, след това обвинява бебешката бутилка: ченгета
Аризона биеше новородената си щерка до гибел, тъй като „ плаче прекалено много “ - по-късно се опита да упреква гибелта си, че се задушава, до момента в който пие от бутилката си, оповестиха от полицията.
Джонатан Енрикес, 22-годишен, беше упрекнат в ликвидиране от първа степен и принуждение над деца предишния месец във връзка със гибелта на 4-седмичната си невръстна щерка, откакто той сподели на полицията, че е блъснал бебето, заяви полицията в Меса в четвъртък.
Първите реагиращи откриха момиченцето, което не реагира в апартаментния комплекс на Енрикес малко преди 9:00 ч. На 11 юли, оповестиха ченгетата.
...Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




