Аргайл: Супершпионин е по кината от края на миналата седмица

...
Аргайл: Супершпионин е по кината от края на миналата седмица
Коментари Харесай

200 милиона бюджет и звучен провал за Аргайл: Супершпионин

" Аргайл: Супершпионин " е по кината от края на предходната седмица и най-малко все още продуцираният от Apple филм се оказва значителен неуспех. 
 Кинопремиерите за февруари 2024, сред които са
Най-очакваните кинопремиери за февруари

Дуа Липа и номинации за Оскар

Филмовите критици несъмнено не са харесали режисирания от Матю Вон филм, тъй като оценката му в Rotten Tomatoes от тях е едвам 34% след над 200 ревюта.

И това не е единственият удар по " Аргайл: Супершпионин ", тъй като се оказва, че триумфът в бокс офиса е даже още по-лош от оценките на критиците. Според The Hollywood Reporter, за първите три дни от стартирането си по кината филмът е генерирал едва 18 милиона $ доходи в Северна Америка.
 Снимка 651821

Положението в останалата част на света също не е доста розово, тъй като приходите от 78 територии, на които той е пуснат, са само 17.3 милиона $. Общо в международен мащаб  " Аргайл: Супершпионин " е спечелил 35.3 милиона $.

Защо историците не харесват " Наполеон " и атакуват Ридли Скот

Достоверното предаване на историята е нещо доста мъчно

Тези доходи са стряскащо ниски за филм с бюджет от 200 милиона $, като някои източници настояват, че той даже е стигнал до 250 милиона $. Не знаем дали фактът, че  " Аргайл: Супершпионин " ще бъде и в Apple TV+ ще понижи загубите за компанията, само че най-малко от бокс офиса не наподобява, че ще им излязат сметките.

Какво да чакаме от „ Аргайл: Супершпионин “

Режисьорът Матю Вон (филмите за Kingsman) влиза за четвърти следващ път в света на шпионите, мистериите и непредвидените обрати

Това е третият филм с бюджет над 200 милиона $, който Apple Original Films пускат по кината през последните месеци след " Убийците на цветната луна " на Мартин Скорсезе и на Ридли Скот.
Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР