Арда победи с 1:0 Септември (Симитли) в контрола. Двубоят се

...

Арда надви Септември в контрола

Арда победи с 1:0 Септември (Симитли) в контрола. Двубоят се игра на стадиона на новака във Втора лига.

През първото полувреме Радослав Василев направи два пропуща. В 35-ата минута състезател на Септември можеше да си вкара автогол, само че топката срещна гредата.

Единственото попадение бе маркирано след хубава офанзива на двамата хърватски футболисти, които са на проби в Арда. Бубнар откри Кнежевич, който от близко се разписа.

Михаил Александров и Румен Руменов не взеха присъединяване в мача, само че упражняват наедно с останалите футболисти.

Следващата контрола на Арда е против Славия на 25 юли.

СТАРТОВ СЪСТАВ НА АРДА:

23 Месут Юсуф, 4 Милен Стоев, 71 Пламен Крумов, 5 Петко Ганев, 8 Милен Желев, 30 Красимир Илиев, 73 Лъчезар Котев, 25 Матеус Леони, 7 Спас Делев, 98 Светослав Ковачев, 99 Радослав Василев.

През второто полувреме влизат: Васил Симеонов, Иван Коконов, Александър Георгиев, Емил Мартинов, Андриа Бубняр, Ловре Кнежевич, Мартин Костадинов, Стойчо Атанасов, Емирджан Сюлейман, Окан Топчу.