Аполон (Лимасол) се добра до равенство 1:1 в гостуването си

...

Аполон се спаси от изненадваща загуба, Илиев влезе като смяна

Аполон (Лимасол) се добра до тъждество 1:1 в гостуването си на Кармиотиса от 10-ия кръг на шампионата на Кипър. Шампионите не престават с неубедителното си показване от началото на акцията и взеха единствено точка против новака, който няма изключително огромни упоритости в шампионата.

Българският национал Илиан Илиев-младши също взе присъединяване в мача. Той се появи на терена като промяна на полувремето на мястото на Харалампос Мавриас.

Домакините откриха резултата в 42-рата минута от дузпа, осъществена от Емилио Селая.

Аполон пък възвърне равенството в 65-ата минута, а прецизен бе Ва глава от близко, засичайки центриране отляво.

След това реми Аполон се намира на 5-ото място в класирането с 16 точки, като изостава към този момент с цели 10 от водача Пафос. Кармиотиса пък заема 10-ата позиция с 11 точки в актива си.