Апелативният специализиран съд ще решава да пусне ли от ареста

...
Апелативният специализиран съд ще решава да пусне ли от ареста
Коментари Харесай

Апелативният спецсъд гледа мерките на Красимир Живков и Николай Миховски

Апелативният профилиран съд ще взема решение да пусне ли от ареста някогашния заместник-министър на околната среда Красимир Живков и плевенския предприемач Николай Миховски. Двамата са последните "под стража ", упрекнати за аферата с рисковите боклуци, напомня БНР.

След акция в края на май - в екоминистерството, в Плевен, Русе и Монтана, 10 души бяха упрекнати за противозаконен импорт и преправка на рисков отпадък. Седем души бяха упрекнати за присъединяване в проведена незаконна група, а трима - за данъчни закононарушения.

Миналата седмица първоинстанционният спецсъд е трансформирал ограниченията за неотклонение на Красимир Живков и на Николай Миховски от "Задържане под стража " на "Парична гаранция " надлежно от 20 000 и 100 000 лв..
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР