Антонио Пиърс се задави, докато обсъждаше усилията на Raiders след

...

Антонио Пиърс става емоционален след зашеметяващата Коледна победа на Raiders: „Адска работа“

Антонио Пиърс се задави, до момента в който обсъждаше напъните на Raiders след зашеметяващата победа на пътя против защитаващия първенец Chiefs на Коледа.

Докато Raiders влязоха в деня като новобранци с 10,5 точки, те победиха Chiefs с 20-14 на Arrowhead Stadium в мач, който водеха към последните 35 минути.

В изявлението си след мача със страничния кореспондент на CBS Sports Трейси Улфсън, Пиърс беше прочувствен за представянето на своя тим.

„ Адски добра работа от тези момчета “, сподели Пиърс.

„ Нашият личен състав — [координатор по защита] Патрик Греъм. Трудно е “, продължи той, борейки се със сълзите.

Защитата на Греъм означи тъчдауни при поредни притежания на топки през втората четвърт – един, когато дръжка от бягащия бек на Чийфс Исая Пачеко беше върнат на осем ярда за тъчдаун от защитния удар на Рейдърс Билал Никълс, и различен, когато Джак Джоунс пресече Патрик Махоумс пас, предопределен за тайт енд Джъстин Уотсън и го върна на 33 ярда за резултат.