Антонио Бандерас, с чийто глас на голям екран се появи

...
Антонио Бандерас, с чийто глас на голям екран се появи
Коментари Харесай

Антонио Бандерас се забърква в средновековно приключение

Антонио Бандерас, с чийто глас на огромен екран се появи Котаракът в чизми от поредицата „ Шрек “ (Shrek), поема ново кино предизвикателство, този път като продуцент в анимацията „ Джъстин и рицарите на достойнството “ (Justin and the Knights of Valour).

Актьорът, който озвучава и един от героите в продукцията, разяснява: „ Търсихме класическа история, която включва полезности като преданост, чест и неизменност, в един свят, цялостен с неуместно строги забрани. В нея, несъмнено, се появява и един сантиментален и самоуверен воин “.

На пръв взор нерешителен и неблаговиден, основният воин в анимацията – Джъстин – още един път потвърждава, че смелостта не се крие в доспехите, а в сърцето. Заедно с красивата Талия той поема по пътя на от дълго време забравените средновековни рицарски обичаи.

Двамата ще се изправят против сър Хераклио и неговия поддръжник Сота, с цел да създадат на пух и прахуляк нелепите забрани в кралството и ще потвърдят, че силата на фантазиите може да победи даже най-многобройната войска.

Джъстин е благ, деликатен, прелестно неумел и... решен да се бори с всички чудовища на света, с цел да промени живота си. Той живее в кралство, където господстват бюрократите и няма място за рицарски действия. Мечтата му е да стане един от Рицарите на достойнството, какъвто е бил дядо му, само че татко му Реджиналд - основен консултант на кралицата - държи синът му да тръгне по неговия път и да стане юрист.

След вдъхновяващо посещаване при обичаната си баба и прощаване с хипотетичната си изгора Лара, Джъстин напуща дома си и взема решение да стане същински рицар. По пътя среща красивата и енергична Талия, чудноват магьосник на име Мелкиадес и красавеца сър Клорекс. На негова страна са и тримата монаси Блюхер, Легантир и Браулио. Със своите директиви и уроци, те го образоват и подлагат на тествания, част от антична стратегия на Рицарите на достойнството.

Макар че е непредвиден претендент за рицарско звание, Джъстин ще би трябвало бързо да се научи да бъде воин. Когато прокуденият някогашен рицар сър Хераклио и армията му се завръщат и заплашват да унищожат кралството, негова е задачата да се оправи с непредвидената опасност.

„ Джъстин и рицарите на достойнството “ е история за решимостта на един юноша да реализира фантазията си, за другарството, достойнството и смелостта. Вълнуващият сюжет, изпълнен с завършения и смях, е дело на Матю Якобс и Мануел Сицилия, а част от продуцентския екип, с изключение на Антонио Бнадерас, са още Марселино Алманса и Ралф Камп.

„ Джъстин и рицарите на достойнството “ идва на 3D в кината през януари 2014 година.

Източник: venera.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР