Антъни изглеждаше бесен, след като Ерик тен Хаг го помоли

...

Антони се ядоса на Ерик тен Хаг в пресни кадри, когато Маркъс Рашфорд беше принуден да се намеси

Антъни изглеждаше гневен, откакто Ерик загар Хаг го помоли да играе ляв бек за Манчестър Юнайтед, преди Маркъс Рашфорд да би трябвало да се намеси.

Червените дяволи си осигуриха епична победа с 4-3 над Ливърпул в ФА Къп, отбелязвайки седмия гол в мача в добавеното време на продълженията. Антони вкара четири минути преди края на 90-те минути, с цел да направи 2-2 и да принуди играта да влезе в продължения.

Ten Hag хвърли голям брой атакуващи играчи, до момента в който Юнайтед търсеше равнене в естественото време, което ги остави с най-тежкия тим. В резултат на това холандецът трябваше да промени състава си и да пусне играчи на нетрадиционни позиции - което приключи с Антони, работещ на ляв бек.

Когато бразилецът напусна сбирката на тима, той явно беше замаян, жестикулирайки с ръце. Той отиде да се отдуши на Рашфорд, преди нападателят да грабне своя съотборник и наподобява да даде няколко думи на съвет, до момента в който прикани Антони да свърши работа за тима.