Антъни Гордън каза, че дебютът му за Англия е най-добрият

...

Звездата на Англия нарича сблъсъка с Бразилия „най-добрият ден в живота му“, въпреки загубата

Антъни Гордън сподели, че дебютът му за Англия е „ най-хубавият ден “ в живота му, макар загубата с 1-0 от Бразилия на Уембли.

23-годишният Гордън бе извикан за първи път от Гарет Саутгейт по-рано този месец, откакто впечатли за Нюкасъл през този сезон, като означи 10 гола и направи седем асистенции в 40 изяви. И бившето крило на Евертън беше хвърлен напряко в титулярните 11, с цел да направи своя старши реверанс против Бразилия.

Въпреки че Англия беше победена с помощта на попадението през второто полувреме на новия нападател на Реал Мадрид Ендрик, Гордън сподели впечатляващо показване при дебюта си. Той непрекъснато държеше топката и поставяше бразилската задна линия под напън със своето движение, непосредствено тичане и отлични качества за дрибъл.

Говорейки след мача, Гордън, който устоя до 75-ата минута, преди да бъде изваден от Маркъс Рашфорд, сподели на BBC Radio 5 Live: „ Тази вечер беше най-хубавият ден в живота ми. Представях си го малко по-различен с победа и го...