Антъни Генов ТК "Авеню", гр.Бургас и Симон-Антони Иванов ТК "Супер

...
Антъни Генов ТК "Авеню", гр.Бургас и Симон-Антони Иванов ТК "Супер
Коментари Харесай

Генов и Иванов стигнаха до финала на двойки на Haskovo Cup

Антъни Генов Търговска колегия "Авеню ", гр.Бургас и Симон-Антони Иванов Търговска колегия "Супер Спорт ", гр.Варна се класираха на край на двойки при юношите на „ Haskovo Cup 2018 “.

Българите победиха с 6:3, 6:7(9), 10-7 третите сложени Игор Хименез от Бразилия и Андрю Полсън от Чехия. Вчера нашите момчета победиха и първите в схемата Филип Яну от Румъния и Дамиен Венгер от Швейцария.

В спор за купата Антъни и Симон ще играят против вторите сложени Сергей Фомин от Узбекистан и Александър Бинда от Русия.

За страдание на двойки при девойките Гергана Топалова и Вероника Фалковска от Полша отпаднаха на полуфинал. Двете отстъпиха с 6:7(5), 6:3, 10-4 от Елина Аванесян от Русия и Диана Ходан от Русия.

Даниела Димитрова завоюва българското дерби в Хасково
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР