Антъни Джошуа е на път да договор бой с Джърмейн

...
Антъни Джошуа е на път да договор бой с Джърмейн
Коментари Харесай

Обрат! Джошуа ще се бие с Франклин на 1-и април

Антъни Джошуа е на път да контракт пердах с Джърмейн Франклин на 1-и април, написа вестник „ Сън “. Ей Джей възнамерява от дълго време завръщането си на кръга, след две следващи загуби от Олександър Усик. Смяташе се, че британеца се е схванал с австралиеца Демзи Маккий, само че последните индикации са, че противник ще бъде Франклин.

Промоутърът Еди Хърн към този момент разгласи, че Джошуа се връща на кръга на 1-и април. Той добави, че някогашният първенец в тежка категория няма право на загуба в идващия си мач, тъй като това може да приключи кариерата му. По тази причина Джошуа обмисля борба с не толкоз известни противници. Той по този начин и не се контракти с Тайсън Фюри, а макар слуховете Дилиън Уайт и Дионтей Уайлдър няма да са съперници на Джошуа в този момент.

Франклин загуби последния си мач против Дилиън Уайт през ноември, а Ей Джей беше на срещата, с цел да гледа. Американецът загуби със съдийско решение онази среща, въпреки че мнозина мислят, че родения в Мичиган боксьор е заслужавал успеха.

Очаква са Уайт и Джошуа да се срещнат по-късно тази година, най-вероятно през лятото. Преди това и двамата ще имат други противници. Освен Демзи Маккийн и Ото Уолин бе спряга за пердах с Джошуа при започване на април.

Ей Джей ще има нов треньор, като се счита, че това ще е Дерик Джеймс, който тренира Ерол Спенс и Джермел Чарло Джошуа ще има подготвителен лагер в Съединени американски щати преди борбата на -и април
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР