Антъни Дейвис вкара 34 точки и спечели 23 борби за

...

След две продължения Лос Анджелис Лейкърс победи Милуоки в мач от НБА

Антъни Дейвис вкара 34 точки и завоюва 23 битки за успеха на Анджелис Лейкърс като посетител на Милуоки със 128:124 след две продължения в среща от Националната баскетболна асоциация (НБА) на Съединени американски щати и Канада. " Езерняците " стигнаха до триумфа, макар че изоставаха с 10 точки при оставащи 3:26 минути в постоянното време.

Остин Рийвс записа 29 точки, 14 битки и 10 асистенции и означи тройка 38.6 секунди преди края на второто продължение. Д`Анджело Ръсел добави 29 точки и 12 асистенции за Лейкърс.

Янис Адетокунбо бе над всички за Милуоки и направи " трипъл-дабъл " - 29 точки, 21 битки и 11 асистенции. Той обаче пропусна два наказателни удара 24.2 секунди преди финала на второто продължение, откакто Рийвс означи тройка и даде преднина на Лос Анджелис от 124:121.

Деймиън Лилард се отличи с 27 точки и 8 асистенции. Лейкърс губеха със 75:94 при оставащи 8:25 минути на постоянното време преди да стигнат до обрата.

Клей Томпсън осъществя 28 точки за триумфа на Голдън Стейт над домакина Маями със 113:92.

Уориърс водеха през по-голямата част от срещата и поеха контрола през четвъртата четвърт. Тимът удържа играчите на " горещите " единствено до 6 от 22 стрелби през този интервал, увеличавайки преднината си до 22 точки.

Бам Адебайо вкара 24 точки, а Хейуд Хайсмит добави 15 точки от пейката. Джонатан Куминга осъществя 18 точки за Уориърс.

Джейлън Уилямс се регистрира с 26 точки за гостуващия Оклахома Сити, който победи Ню Орлиънс със 119:112.

Тъндър означиха последните 12 точки в мача през последните три минути, с цел да се измъкнат триумфа. Джош Гиди добави рекордните за сезона 25 точки, Шай Гилджъс-Алекзандър записа 24.

Зайон Уилямсън се отличи с 29 точки и 10 асистенции, Си Джей Макколъм вкара 23 точки за Пеликанс.

Лука Дончич осъществя 26 от своите 28 точки през първото полувреме, а Кайри Ървинг вкара 24 точки за триумфа на Далас със 132:96 против Санкраменто. За " кралете " още веднъж не игра българинът Александър Везенков, който се възвръща от травма. За Маверикс това е пета поредна победа.

Домантас Сабонис записа 12 точки, 11 битки и 9 асистенции за Кингс, които ще срещнат Маверикс още веднъж в Сакраменто в петък вечер.