Антъни Дейвис се отличи с 37 точки и 13 борби,

...

Антъни Дейвис забоде 37 точки за победа на Лейкърс над Филаделфия, Торонто прекъсна негативна серия

Антъни Дейвис се отличи с 37 точки и 13 битки, а водачът в Западната конференция Лос Анджелис Лейкърс победи Филаделфия в личната си зала със 120:107.

ЛеБрон Джеймс способства с 22 точки, 14 асистенции и 7 битки за деветия триумф в последните 10 мача на отбора.

Глен Робинсън III осъществя 25 точки за Филаделфия, който загуби девето следващо посещение.
Защитаващият купата си Торонто завоюва против домакина Финикс със 123:114 и прекъсна серия от три поредни провали.

Паскал Сиакам се отличи с 33 точки и 7 битки, а Кайл Лаури способства с 28 точки, 6 асистенции и 5 битки за канадците, които наваксаха пасив от 17 точки от втората четвърт.

Девин Буукър беше водач за Финикс с 22 точки и 10 асистенции.
Лос Анджелис Клипърс надви над домакина Оклахома със 109:94, с цел да запише пети следващ триумф.

Кауай Ленард се отличи с 25 точки и 8 битки за гостите.
Голдън Стейт реализира едвам седмата си победа като посетител през сезона след 116:110 над Денвър.

Андрю Уигинс приключи с 22 точки и 10 асистенции, а Ерик Паскал добави 22 точки, 5 битки и 5 асистенции. Голдън Стейт стигна до поврат след 67:36 точки от края на втората четвърт.