Шермин ще става шофьорка
Анна-Шермин в най-скоро време ще е дееспособен водач. Колоритната участничка в „ Ергенът: Любов в парадайса “ върви на кормуване, а след няколко дни ще постави и изпит пред ДАИ.
„ Преди години изкарах брошура в Израел, само че даже не си я взех. Не съм карала кола до момента, тъй като ми липсваше предпочитание. Точно сега обаче имам голям копнеж да карам “, показа риалити звездата пред наш кореспондент. И добави, че на 30 март ще отпразнува рождения си ден в Лондон.
„ Преди години изкарах брошура в Израел, само че даже не си я взех. Не съм карала кола до момента, тъй като ми липсваше предпочитание. Точно сега обаче имам голям копнеж да карам “, показа риалити звездата пред наш кореспондент. И добави, че на 30 март ще отпразнува рождения си ден в Лондон.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




