Анна Бодакова: Аз мога да предложа една перспектива относно политики, които биха накарали младите да останат в България
Анна Бодакова е претендент за народен представител на ПП-ДБ. Тя е на 23 години и евентуално е най-младият претендент за депутат в идващия парламент. Тя е 10-а в листата за 24-и МИР, където лидер е Ивайло Мирчев.
„ Аз мога да предложа една вероятност по отношение на политики, които биха предиздвикали младите да останат в България. Голяма част от моето потомство беше окуражавано да замине, изключително поради корупционният модел, който е превзел страната ", сподели в БТВ „ Тази заран " Бодакова.
„ Голяма част от нас са отраснали с приказки за това по какъв начин тук няма да се усъвършенства и по тази причина е по-добре да учим непознати езици и в случай че може, да заминем допустимо най-рано. Аз избрах да остана и имам вяра, че има съответни политики, що се отнася до поддръжка на младите фамилии ", сподели още тя.
По думите й стандартът в България се усъвършенства и Брутният вътрешен продукт пораства. Според нея обаче тези пари не се употребяват по най-хубавия метод, а от време на време отиват в „ черни касички " или „ се раздават през прозореца ".
„ В предишния бюджет имаше няколко милиона, които нямаха избрана цел. Те просто съществуваха там и не се знаеше от никого защо ще се употребяват. Относно раздаването на пари - още веднъж предходната година видяхме надскачане на тези 3% недостиг. Раздаване на разнообразни обществени помощи, а нарастването им нямаше възвръщаемост ", изясни Анна Бодакова.
„ Данните от преди митинга демонстрират, че моето потомство гласоподава също колкото всяка една възрастова кохорта в България. Проблемът е, че хората са изтощени от избори, изтощени от политическата рецесия и изцяло гласоподават все по-малко. Смятам обаче, че с митинга това ще се промени и ще забележим по-висока изборна интензивност ", счита кандидат-депутатът от ПП-ДБ.
„ Аз мога да предложа една вероятност по отношение на политики, които биха предиздвикали младите да останат в България. Голяма част от моето потомство беше окуражавано да замине, изключително поради корупционният модел, който е превзел страната ", сподели в БТВ „ Тази заран " Бодакова.
„ Голяма част от нас са отраснали с приказки за това по какъв начин тук няма да се усъвършенства и по тази причина е по-добре да учим непознати езици и в случай че може, да заминем допустимо най-рано. Аз избрах да остана и имам вяра, че има съответни политики, що се отнася до поддръжка на младите фамилии ", сподели още тя.
По думите й стандартът в България се усъвършенства и Брутният вътрешен продукт пораства. Според нея обаче тези пари не се употребяват по най-хубавия метод, а от време на време отиват в „ черни касички " или „ се раздават през прозореца ".
„ В предишния бюджет имаше няколко милиона, които нямаха избрана цел. Те просто съществуваха там и не се знаеше от никого защо ще се употребяват. Относно раздаването на пари - още веднъж предходната година видяхме надскачане на тези 3% недостиг. Раздаване на разнообразни обществени помощи, а нарастването им нямаше възвръщаемост ", изясни Анна Бодакова.
„ Данните от преди митинга демонстрират, че моето потомство гласоподава също колкото всяка една възрастова кохорта в България. Проблемът е, че хората са изтощени от избори, изтощени от политическата рецесия и изцяло гласоподават все по-малко. Смятам обаче, че с митинга това ще се промени и ще забележим по-висока изборна интензивност ", счита кандидат-депутатът от ПП-ДБ.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




