Анже стигна до успех с 1:0 при гостуването си на

...

Анже отбеляза първия гол от новия сезон във Франция

Анже стигна до триумф с 1:0 при гостуването си на в среща от първия кръг на Лига 1. Единственото попадение в мача бе дело на в 22-ата минута. Голът бе първият маркиран във френското състезание за новия сезон, откакто през вчерашния ден и приключиха 0:0 в първия мач.

Анже можеше да открие резултата още в 36-ата секунда след смешен автогол. След центриране на Думбиа Екуеле-Манга опита да почисти с удар от въздуха, само че той бе толкоз неакуратен, че топката потегли към вратата на Гомис и се удари в гредата.

Отлична контраофанзива, предходна през Мангани и Фулгини, докара до единствения гол в мача. Защитата на домакините бе сюрпризирана след неточност в центъра на терена. Попадението бе разумна развръзка на фона на по-добрата игра на Анже, който доминираше.

D1 France: Glody Ngonda sort sur blessure, Dijon surpris d’entrée par Angers
— FOOT.CD (@footcd)
Дижон нямаше никакви хрумвания в предни позиции. След почивката отборът на заигра малко по-добре, само че това не бе задоволително да стигне до точка.

ДИЖОН - АНЖЕ 0:1
0:1 - Траоре (22)

Лига 1 1 кръг, събота 22 август  Дижон 0:1краен резулат  Анже