Анже Копитар вкара четири гола в редовното време, а Адриан

...

Анже Копитар вкара 4 гола за Лос Анджелис при победата над Уинипег в НХЛ

Анже Копитар вкара четири гола в постоянното време, а Адриан Кампе единствен се разписа при дузпите на успеха на Лос Анджелис Кингс над Уинипег с 6:5 в НХЛ. Копитар вкара хеттрик във втората част на мача. Това бе шестият хеттрик за 35-годишния хокеист, като той за повторно отбелязва четири попадения.  Габриел Виларди също вкара, а Дрю Даути записа две асистенции. Фоникс Сопли избави 26 удара. Джош Мориси записа 4 точки за първи път, като направи 2 гола и 2 асистенции за Уинипег. Кевин Стунлунд също означи две попадения, а Кайли Конър също се разписа.

Чарли Макавой вкара в 4:55 минута на продължението за триумфа на Бостън над Калгари с 4:3. Дмитри Орлов записа 2 гола и асистенция за Бостън, който е водач в Атлантическата дивизия, Павел Заха също означи. Линус Улмарк отрази 54 от 57 удара към вратата си.  Блейк Коулман, Дилон Дюб и Джонатан Юбердо се разписаха за Калгари.

Ник Шмалц записа гол и асистенция, Карел Веймелка спря 23 шута за успеха на Аризона над Чикаго с 4:1. Андреас Атанасиу означи единственото попадение за Чикаго.

Ерик Робинсън вкара за първи път в кариерата си 3 гола, което оказа помощ на Кълъмбъс да завоюва против Бъфало с 5:3. Буун Дженър и Кент Джонсън също означиха за побезителите. Елвис Мерцликинс избави 39 удара.

Новобранецът на Бъфало Джак Куин записа гол и асистенция. Джей Джей Петерка също вкара, а Таге Томпсън записа 41-вото си попадение.

Тим Щуцъл вкара от дузпа и добави две асистенции, Остин Уотсън се разписа два пъти за успеха на Отава над Детройт с 6:1. Клод Жиру, Алекс ДеБринкат и Брейди Ткачук също вкараха за триумфа. Доминик Кубалик вкара едниствения гол за Бъфало.

Морган Гийки  вкара два пъти за триумфа на Сиатъл над Сейнт Луис с 5:3. Джаред МакКан, Джейми Олексяк и Брендън Танев също се разписаха за спечелилите, а Мартин Джоунс отрази 22 шута. Даниел Спронг и Еели Толванен записаха по две асистенции.

Робърт Томас и Павел Бучневич се регистрираха с гол и асистенция, Брендън Саад също се разписа за Сейнт Луис, като това бе шеста поредна загуба за отбора.
Джейсън Цукер означи гол 1:39 минути преди края за триумфа на Питсбърг над Нешвил с 3:1. Сидни Кросби също вкара, Брайън Ръст добави третото попадение на презна врата в края на мача. Марк Янковски се разписа, а Джуус Сарос направи 31 спасявания за Нешвил.

Фредерик Годро вкара победната дузпа за успеха на Минесота над Ню Йорк. Филип Густавсон направи 39 спасявания, измежду които и две при дузпите за триумфа. Райън Рийвс означи първото си попадение за Минесота. Джош Бейли се разписа за Ню Йорк.

Антон Лундел и Еету Луостаринен вкараха при успеха на Флорида над Тампа Бей с 4:1 като посетител. Ерик Стаал и Антони Дюклер също вкараха, а Сергей Бобривски снпаси 29 удара. Брейдън Пойнт означи при числено преимущество за отбора, а Андрей Василевски избави 37 шута.

Джеси Илонен вкара гола, с който Монреал поведе на Сан Хосе 10 минути преди края. Кайден Гуле и Кристиан Дворак също вкараха за канадците в третата част, а Джейк Ален избави 38 удара. Защитникът на Сан Хосе Джейкъб вкара първото си попадение за сезона и първо за отбора. Каапо Кахконен отрази 29 удара при провалянето.