Английският национал до 19 години Джак Хиншелууд записа първия си

...

Младият играч на Брайтън Джак Хиншелууд си осигури завръщаща се победа над Брентфорд

Английският национал до 19 години Джак Хиншелууд записа първия си гол във Висшата лига, с цел да завоюва на Брайтън завръщането с 2-1 над Брентфорд на Amex Stadium.

18-годишният краен бранител, който записа едвам петото си присъединяване във висшата лига, засече с глава центрирането на Паскал Грос при започване на второто полувреме, откакто почисти удара на Йоане Виса от личната си голлиния единствено минута по-рано.

Резервният капитан на Albion Грос изравни за домакините в първия интервал, откакто те изостанаха в хода на играта до дузпа на Брайън Мбеумо.

Нападателят на пчелите Мбеумо по-късно беше заставен да напусне от неприятно изглеждаща травма на глезена в една разочароваща вечер за гостите, до момента в който неговият заместител Уиса може би имаше шанса да избегне червен картон през второто полувреме, тъй като замахна с ръка в лицето на Били Гилмор.

Спечелването на мача приносът на родения в Съсекс Хиншелууд, чийто татко Адам изигра 100 мача в лигата за Брайтън сред 2002 и 20...