Англия постигна лесен успех над Андора в квалификациите за Мондиал

...

Резервите на Англия пожалиха футболното джудже Андора

Англия реализира елементарен триумф над Андора в квалификациите за Мондиал 2022. " Трите лъва ", които бяха с огромна част от своите запаси, надделяха " единствено " с 4:0 футболното джудже.

Британците записаха пета победа от пет мача и са едноличен водач с актив от 15 точки. Лингард откри резултата в 18-ата минута, а другите попадения паднаха след 72-ата минута, когато Хари Кейн се разписа от дузпа, Лингард добави още едно попадение, а Букайо Сака вкара в 85-ата минута.
 Снимка 545455
Източник:

За англичаните това бе първи мач на " Уембли " след изгубения край на Европейското състезание. Селекционерът на Англия Гарет Саутгейт бе направил 11 промени и излезе с напълно нов състав от мача с Унгария преди няколко дни.

Титуляр бе и нападателят на Лийдс Патрик Бамфорд, който направи своя дебют за националния тим на рождения си ден. Англичаните нямат загуба в международна подготовка след реконструкцията на " Уембли ", като в тези мачове статистиката им е 24 победи и 2 равенства.