Анелия катастрофира тежко в ранната утрин на 19 август, неделя.

...
Анелия катастрофира тежко в ранната утрин на 19 август, неделя.
Коментари Харесай

Ще се измъкне ли суха Анелия от катастрофата, при която едва не уби дете?

Анелия катастрофира тежко в ранната заран на 19 август, неделя. Първоначално чалга звездата се опита да резервира случая в загадка и не показа за мелето на пътя. Тя катастрофира на основен път София – Варна, в региона на село Български извор. Шофьорът на певицата удря другата кола, в която пътува семейство с двете си деца – на 6 и 7 години. Едното от децата и до момента се бори за живота си в „ Пирогов “, където е откарано по неотложност.



Бащата на раненото дете упрекна певицата за нещастието и потърпевшото дете. „ Пътувайки със фамилията ми – жена ми и двете ми деца– Филип на 7 година и Кристиян на 6 година, в посока от София към Орешак, малко след Български извор ме връхлетя автомобил „ Ауди “, който се движеше доста бързо “, споделя бащата на потърпевшото дете. „ Направих дясна маневра, с цел да избегна преден удар, само че колата ме удари в лявата задна врата, което ме извади от пътя “, прибавя той. След като преглеждат детето в МБАЛ „ Проф доктор Параскев Стоянов ” – Ловеч, то е откарано до болничното заведение в Плевен, където е оперирано – с изваден далак, изрязано част от тънкото черво, с голям брой контузии и голяма липса от плътта на левия крайник. „ Никой от автомобила не пристигна да попита по какъв начин сме! Страх ме е, че ще покрият случая! Детето ми е с заплаха за живота! “, възмущава се бащата на потърпевшото хлапе.

Оказа се, че ден преди този момент Анелия е имала присъединяване в Шумен. Тя се е прибирала след дискотеката, в която е пяла, и автомобилът й налетял на фамилията. Първоначално някогашната половинка на Коко Динев замълча, само че след това реши да проговори и да изкаже своята версия по тематиката.

„ Болно ми е, че хората вършат циркове с тази преживелица, която преживяхме аз и моето фамилията. В колата беше и моето дете, което претърпя цялостен пъкъл. Тъжното е, че бащата на детето, което сега бере душа в болничното заведение, си разрешава да популяризира неистини и поради това взех решение да ви споделя истината. Катастрофа имаше – в злополуката с изключение на те, участвахме и ние “, описа Анелия.

Певицата разясни и каква е била повода да не отидат и да окажат помощ на фамилията – бащата на детето е почнал да крещи, да рита автомобила й, да чупи стъклото, както и да насочва закани за лишаване на живот. Изпълнителката съобщи, че той е дал позитивна проба за опиати, която е реагирала позитивно на амфетамин, a по-късно е бил отведен от полицията за втора кръвна проба.

Анелия обаче пропусна да спомене, че точно нейният водач е отговорен за злополуката, като е управлявал колата с най-малко 40–50 км над позволената скорост.

„ А кой е отговорен за злополуката? Защото допускам, че щом водачът на другия автомобил е пристигнал да рита твоята кола и да те заплашва, най-вероятно отговорна си ти. И както аз, по този начин и всички други, с твоята несръчност, в случай че застрашиш живота на детето ми, ще направя същото, че и повече ” – написа й почитател във фейсбук.

Поведението на Анелия възмути доста хора, които я нападнаха, че още веднъж се изкарва жертва и приказва за това, какъв брой е била изплашена, а в същото време едно невръстно дете се бори за живота си. Фолк певицата обаче още веднъж натъртва на това, какъв брой уплашена е нейната щерка, отървала се без драскотина.

„ Извадих отчасти фамилията си от колата. Детето ми беше изхвърчало от колата. От отсрещния автомобил никой не пристигна да помогне и да спомага ”, твърди Никола, който е водачът на други автомобил.  По думите му не е вярна информацията, че е употребявал амфетамин. „ Пробата ми за алкохол беше негативна. Дадох и проба за опиати. Не съумях да изчакам цялостния тест. От колата за спешна помощ ме извикаха и трябваше да потеглям. Аз съм дал кръвна проба. Никога в живота си не съм употребявал опиати и съм изрично срещу тези неща ”, изясни бащата на детето. Той добави, че не би се учудил, в случай че Анелия с връзките, които има, фалшифицира тестът му и го изкарат наркоман.

Както е известно, има постоянно използвани медикаменти, продавани със или без рецепта, които могат да дадат подправено позитивен резултат при полеви тест за опиати. Предстои да се обясни дали казусът е подобен и в случай че се окаже, че Никола не е бил под въздействието на опиати, тогава цялата виновност ще падне върху водача на Анелия.

Припомняме, че това не е първият случай, в който заралийката катастрофира. Чалга дивата претърпя произшествия през 2009 година, точно на Коледа през 2011 година, през 2012 година и преди дни. Всички произшествия са с джип „ Ауди ”. Първите три бяха с „ Ауди ” Q7, а последната е със същата марка, само че модел Q8. Няколко дни след един от по-старите произшествия свидетел разкри, че отговорен за пътнотранспортното произшествие е водачът на изпълнителката. Тя обаче отхвърли това и съобщи, че с помощта на подчинения й са се блъснали в мантинелата, вместо да провокират преден удар с по-тежки последици, който предизвикаха няколко години по-късно...

На 8 март през 2014 година певицата още веднъж катастрофира с каръшкия джип. След следващия трагичен случай тя продаде возилото, защото й носело неприятен шанс. Малко по-късно заралийката си купи различен по-нов джип „ Ауди ” Q8, което водачът й помля в неделния ден. Според източници на „ Уикенд ” служителят на певицата е карал с най-малко 140 км/ч при ограничаване от 90 км/ч. Именно той е предизвикал злополуката, която в началото се опитваха да потулят.

 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР