Андрей Гълъбинов влезе като резерва в 74-ата минута за „Дженоа“

...

Резервата Гълъбинов не помогна на „Дженоа“

Андрей Гълъбинов влезе като запаса в 74-ата минута за „Дженоа“ при гостуването на СПАЛ, само че не съумя да помогне на своя отбор да избегне загубата с 0:1 от новака в Серия „А“. Домакините завоюваха трите точки след гол на Антенучи в 56-ата минута. С успеха СПАЛ отлепи от предпоследната позиция и към този момент е с осем точки. „Дженоа“ пък е 18-ти с две по-малко.

Лидер продължава да е „Наполи“. Те победиха вкъщи „Сасуоло“ с 3:1 и не престават без загуба в шампионата и 31 точки.

Преследвачът „Ювентус“ разклати стола на Винченцо Монтела, треньорът на „Милан“, след победа с 2:0 на „ Сан Сиро “. И двата гола вкара Гонсало Игуаин.

„ Не всеки тим има състезател като него – сподели Монтела. – Игуаин просто изигра съвършено двете обстановки за головете в този равносилен мач. Не отстъпихме по нищо на нашия противник, разликата беше Игуаин “.

Третият в класирането „Лацио“ пък разгроми като посетител „Беневенто“ с 5:1. Успехът е шести следващ за „римските орли“, които имат 28 точки, колкото и вторият „ Ювентус “.
Източник: trud.bg