Андрей Гълъбинов вкара гол за Спция, но отборът му си

...

Гълъбинов вкара, но Специя се провали в края

Андрей Гълъбинов вкара гол за Спция, само че тимът му си потегли с празни ръце от гостуването на Фрозиноне в 32-ия кръг на Серия " Б ". Българският нападател се разписа от дузпа в 50-та минута и изравни резултата, само че в последна сметка домакините стигнаха до триумф с 2:1 с помощта на прецизен изстрел на Лука Паганини в 85-ата минута.

Мачът беше доста значим и за двата тима, които са измежду борещите се за промоция в елита. Гълъбинов, който наскоро заби хеттрик против Киево, стартира като титуляр. Неговият отбор се оказа в ролята на догонващ в 14-ата минута след гол на Алесандро Салви. В началото на втората част Марко Капуано задържа Гълъбинов в наказателното поле и родният таран самичък осъществя дузпата.