Андреа: Нямам мъж, в леглото съм с котка
Андреа се теши с котка вечер. Певицата признава, че след участия я чака единствено мъркаща компания, с която да заспива. С тази изповед попфолк дивата изрично даде да се разбере, че няма мъж в леглото до нея.
„ Всяка вечер, като се прибера от присъединяване, съм с котката у дома. Тогава ми става малко самотно. Все филми се гледат. Може би ненапълно ми е пусто, само че пък имам доста другари, което ме подтиква да не преставам напред “, признава певицата, само че прецизира шеговито:
„ Спокойно, имам и куче, не е единствено котката! “
От няколко години самотата за Андреа е ежедневие, като до нея вкъщи стоят единствено домашните й любимци. А котката, която е екзотична комбинация сред сиамка и персийка, безусловно си дели леглото с нея. И в случай че на сцената Андреа е заобиколена от внимание, то вкъщи действителността е надалеч по-различна. Причината за това е, че след бурната й връзка с боксьора Кубрат Пулев, която непрекъснато беше под прожекторите и години наред беше една от най-обсъжданите тематики в родния шоубизнес, певицата остава сама и не може да откри нова подобаваща половинка за себе си.
„ В персонален проект имах по-голямо успокоение с Кубрат. Сега съм по-напрегната. Всеки желае да си има половинка до себе си и всеки желае да е част от едно цяло с различен човек и да се поддържат. Не мисля, че сама жена е елементарно да бъдеш. Винаги е хубаво да имаш поддръжка “, признава русокоската.
Въпреки това Андреа не звучи като човек, който се оплаква, а по-скоро като човек, който е направил своя избор. Споделя, че нищо не й липсва и се усеща добре в личната си кожа. Певицата е безапелационна, че не може да върне времето обратно. „ Спокойна съм, че съм оставила диря. За мен това е доста значимо. За доста хора смисълът на живота е в фамилията и децата. Аз също съм съгласна с това, само че за мен самата смисълът е доста повече. Не съм се отказвала от тези неща, просто имам моите визии за това по какъв начин се основава семейство. Това не е просто да родиш. Децата се отглеждат, възпитават. Мъжът би трябвало да бъде директно обвързван с това, да е до теб, да сте едно цяло “, повдига завесата Андреа за една от най-болезнените тематики в живота й.
Изпълнителката на „ Употребена “ признава, че с времето се е примирила със обстановките, които й сервира животът. Въпреки мощния дух си е споделила, че по този начин е трябвало да стане и към днешна дата приема с усмивка тестванията на живота.
„ Всяка вечер, като се прибера от присъединяване, съм с котката у дома. Тогава ми става малко самотно. Все филми се гледат. Може би ненапълно ми е пусто, само че пък имам доста другари, което ме подтиква да не преставам напред “, признава певицата, само че прецизира шеговито:
„ Спокойно, имам и куче, не е единствено котката! “
От няколко години самотата за Андреа е ежедневие, като до нея вкъщи стоят единствено домашните й любимци. А котката, която е екзотична комбинация сред сиамка и персийка, безусловно си дели леглото с нея. И в случай че на сцената Андреа е заобиколена от внимание, то вкъщи действителността е надалеч по-различна. Причината за това е, че след бурната й връзка с боксьора Кубрат Пулев, която непрекъснато беше под прожекторите и години наред беше една от най-обсъжданите тематики в родния шоубизнес, певицата остава сама и не може да откри нова подобаваща половинка за себе си.
„ В персонален проект имах по-голямо успокоение с Кубрат. Сега съм по-напрегната. Всеки желае да си има половинка до себе си и всеки желае да е част от едно цяло с различен човек и да се поддържат. Не мисля, че сама жена е елементарно да бъдеш. Винаги е хубаво да имаш поддръжка “, признава русокоската.
Въпреки това Андреа не звучи като човек, който се оплаква, а по-скоро като човек, който е направил своя избор. Споделя, че нищо не й липсва и се усеща добре в личната си кожа. Певицата е безапелационна, че не може да върне времето обратно. „ Спокойна съм, че съм оставила диря. За мен това е доста значимо. За доста хора смисълът на живота е в фамилията и децата. Аз също съм съгласна с това, само че за мен самата смисълът е доста повече. Не съм се отказвала от тези неща, просто имам моите визии за това по какъв начин се основава семейство. Това не е просто да родиш. Децата се отглеждат, възпитават. Мъжът би трябвало да бъде директно обвързван с това, да е до теб, да сте едно цяло “, повдига завесата Андреа за една от най-болезнените тематики в живота й.
Изпълнителката на „ Употребена “ признава, че с времето се е примирила със обстановките, които й сервира животът. Въпреки мощния дух си е споделила, че по този начин е трябвало да стане и към днешна дата приема с усмивка тестванията на живота.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




