Андерлехт и Витес завършиха 3:3 в един от интересните сблъсъци

...

Андерлехт и Витес сътвориха головото шоу в Лига на конференциите

Андерлехт и Витес приключиха 3:3 в един от забавните конфликти от Лигата на конференциите.

В първа среща от плейофа домакините губеха с 2:3 до 90-ата минута, само че съумяха да изравнят. Те даже можеха и да завоюват, само че в продължението пропуснаха дузпа.

Бенито Раман (10 ", 34 " ) вкара два гола за белгийците през първото полувреме, а също така удари и греда. Между попаденията Ели Даса беше изравнил за 1:1. Секунди след подновяването на играта Николай Фредериксен изравни още веднъж, а в 72-ата Усама Танане даде за първи път преднина на нидерландците.

В последната минута на постоянното време Яри Вершаерен се разписа за 3:3, а в петата минута на добавеното време Лиор Рафаелов пропусна да донесе задатък на Андерлехт, откакто от дузпа стреля в гредата.
 Милен Гамаков с 80 минути за Жалгирис, отборът му с тъждество в Лига на конференциите

Литовците приключиха 2:2 с Бодьо/Глимт