Как „Анатомията на Грей“ отдаде почит на Ерик Дейн 1 седмица след смъртта на актьора от „Макстийми“
„ Анатомията на Грей “ отдаде респект на Ерик Дейн в края на епизода в четвъртък.
Дейн, който изигра Марк „ Макстийми “ Слоун в здравната драма на ABC в продължение на седем сезона, беше почетен с 60-секунден монтаж на някои от най-запомнящите се моменти.
Трибютът беше озвучен от кавъра на Tommee Profitt и Fleurie на „ Chasing Cars “ на Snow Patrol, ария, която се трансформира в синоним на шоуто.
Песента се появи за първи път във финала на Сезон 2 през 2006 година, в същия сезон Дейн беше показан като гост-звезда.
Разгледайте повече
...Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




