Анализатори отчитат, че това е голям напредък за прокурорите, разследващи

...
Анализатори отчитат, че това е голям напредък за прокурорите, разследващи
Коментари Харесай

Майк Пенс отговаря в съда по разследването на щурма срещу Капитолия

Анализатори регистрират, че това е огромен прогрес за прокурорите, проверяващи някогашния американски държавен глава Доналд Тръмп.

 

Пенс прекара в съда повече от седем часа, отговаряйки на въпроси за опитите на някогашния президент Тръмп да анулира резултатите от изборите през 2020 година, осведомиха американските малките екрани " Ей Би Си нюз " и " Ен Би Си нюз ".

 

Бившият вицепрезидент на Съединени американски щати свидетелства за първи път по това следствие и досега не е разкривал какво знае по този проблем или какво Тръмп може да му е споделил при закрити порти.

 

Припомняме, че Пенс се яви в съда единствено няколко часа откакто апелативен съд отхвърли подадения от юристите на Тръмп иск Пенс да не бъде позволен до свидетелската пейка.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР