АНАХАЙМ, Калифорния — Само времето ще покаже дали силният старт

...

Рейнджърс печелят стабилна победа с четири безотговорни гола до върха Ducks

АНАХАЙМ, Калифорния — Само времето ще покаже дали мощният старт на Рейнджърс е случайност или последният месец или нещо такова е отклонението.

Но успеха с 5-2 над Дъкс в неделя потвърди, че Рейнджърс към момента имат устойчивост в своята ДНК и към момента могат да играят със сърце, откакто клубът гневно се съвзе от ранен недостиг от два гола, с цел да постави завършек на пропуск от два мача пред разграничена навалица в Honda Center.

Начинът, по който мина по-голямата част от мача, накара почитателите на Ducks да приветстват, като че ли техният клуб е третият най-хубав тим в НХЛ, за разлика от този, който е предпоследен в НХЛ.

Но когато ударът пристигна, Сините фланелки го обърнаха в последния фрейм и означиха четири безотговорни гола (включително празен гол), с цел да откраднат успеха.

Will Cuylle заслужава по-голямата част от заслугите за запалването на своя тим. След като вкара изравнителния гол, новобранецът на Рейнджърс изтегли дузпата, която накара гостите да се борят.