Амос Юга ще пропусне следващия двубой на ЦСКА - гостуването

...

Ас на ЦСКА пропуска мача във Враца

Амос Юга ще пропусне идващия дуел на ЦСКА - гостуването на Ботев (Враца). Дефанзивният халф, който в последно време бе преквалифициран в централен бранител в схемата 3-5-2, получи петия си жълт картон при гостуването на Ботев (Пд). Той бе предизвестен от съдията Ивайло Стоянов през второто полувреме поради препирня със противник.

Предстои Дисциплинарната комисия към БФС да накаже Юга с отнемане от права за един мач. До момента той е бил на терена в 11 турнирни срещи.
 ЦСКА победи Ботев (Пловдив) с 1:0 в efbet Лига
ЦСКА е номер едно в класирането след здрава борба и победа против Ботев в Коматево

Назон прецизен от дузпа

" Армейците " гостуват на Ботев (Вр) в неделя, 23 октомври, от 16:45 часа. Под въпрос за дуела ще е Иван Турицов, който през втората част в Коматево получи контузия в глезена. Това бе повода националът да бъде сменен от Гарсес.