Американският президент Доналд Тръмп е в траур, след като София

...
Американският президент Доналд Тръмп е в траур, след като София
Коментари Харесай

Доналд Тръмп в траур след тежка загуба

Американският президент Доналд Тръмп е в печал, откакто София Хътчинс, негова близка сътрудничка и другарка на Кейтлин Дженър, почина трагично при случай с ATV, заяви „ Телеграф “.

29-годишната Хътчинс е карала ATV покрай дома на звездата от „ Keeping Up “ в Малибу, когато се е блъснала в задната част на движещ се автомобил. При мощния конфликт транспортното средство е паднало в 107-метрова бездна. София е починала на място. Няма други потърпевши.

Кейтлин Дженър, която е била нейна дългогодишна другарка и управител, към момента не е коментирала нещастието обществено. Според близки тя е в потрес. Двете се срещат през 2015 година, скоро откакто Дженър афишира своята промяна.

Родена в Белвю, Вашингтон, Хътчинс приключва стопанска система и финанси в университета „ Пепърдайн “. По време на следването си тя приключва активността си като президент на студентската организация „ Поколение 2018 “, с цел да премине цялостна смяна на пола. По-късно София основава компанията за слънцезащитни артикули Lumasol и става управител на Кейтлин Дженър.

По време на президентските избори през 2024 година Хътчинс е деен представител на акцията на Тръмп и се появява в редица телевизионни излъчвания в негова поддръжка. През февруари тя се среща с него в Мар-а-Лаго, като тогава разгласява фотография с коментар:

„ Енергията, пристрастеността и отдадеността ни към придвижването за избавяне на Америка в никакъв случай не са били по-големи! “
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР