Американските военни приземиха целия флот от самолети Osprey след смъртоносна катастрофа
Американските военни оповестиха, че приземяват всичките си хеликоптери Osprey V-22, една седмица откакто осем членове на военновъздушните сили починаха при злополука крайбрежието на Япония.
Въздушните сили, флотата и морската пехота започнаха изключителната стъпка да спрат стотици самолети, откакто авансово следствие на злополуката от предходната седмица сподели, че щета на материалите – че нещо се е объркало със самолета – и не неточност на екипажа е довела до гибелта.
Катастрофата повдигна нови въпроси по отношение на сигурността на Osprey, който е взел участие в голям брой съдбовни произшествия през относително късото си време в употреба. p>
Япония спря флотилията си от 14 Osprey след злополуката.
Генерал-лейтенант Тони Бауернфайнд, началник на командването на специфичните интервенции на военновъздушните сили, подреди прекъсването „ за намаляване на риска, до момента в който следствието продължава “, се споделя в изказване на командването.
„ Инфор...
Прочетете целия текст »




