Американски военен самолет с 11 души на борда се е

...
Американски военен самолет с 11 души на борда се е
Коментари Харесай

Американски военен самолет с 11 души на борда се разби край Япония

Американски боен аероплан с 11 души на борда се е разрушил във Филипинско море, предава AFP. Инцидентът се е случил в миг, в който машината се е прибирала назад към самолетоносача „ Роналд Рейгън ", разясниха военните на Съединени американски щати.

„ Самолет на Военноморския флот на Съединени американски щати с 11 души на борда - екипаж и пасажерите, се разруши в океана югоизточно от Окинава ", се споделя в изказване на флота.

От него излиза наяве, че следва военните лекари да създадат оценка на положението на членовете на екипажа на авариралата машина. Уточнява се, че е в ход и избавителна интервенция, само че не се привеждат съответни данни за брой на потърпевши или починали. Причината за произшествието към момента не е изяснена.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР