Американка, която се укрива, след като се предполага, че се

...
Американка, която се укрива, след като се предполага, че се
Коментари Харесай

Предполагаема наемна убийца, която „носи хиджаб за убийство“, прави гнусни хвалби, докато се обръща към приятели от дома

Американка, която се укрива, откакто се допуска, че се е пробвала да извърши ликвидиране в Бирмингам, Обединеното кралство, е пречупена нейното безмълвие.

44-годишната Ейми Бетро от Уисконсин е упрекната, че е бъдещата килърка, чието прикритие беше разкрито, когато револверът й заседна по време на хипотетичен опит за ликвидиране на 7 септември 2019 година тече интернационално търсене за намиране на Бетро, ​​за която се твърди, че е употребила хиджаб като дегизировка, когато се твърди, че се е пробвала да убие притежателя на бутиков магазин за облекла Сикандер Али по заповед на неговия противник Мохамед Аслам, 56, и неговия наследник Мохамед Назир, 30, съд в Обединеното кралство изслуша в сряда.

Бетро - която се върна в Съединени американски щати два дни след несполучливото поръчково ликвидиране - поддържа връзка с приятелите си във Фейсбук, казвайки им, че е хваната в капан **не се демонстрира ”. Твърди се, че тя е разговаряла с другари от родния си град в Уисконсин в обществените медии, до момента в който е бягала.

В разгово...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР