Нойшванщайн: Американец е обвинен за смъртоносна атака в прочутия германски замък
Американец е упрекнат в ликвидиране, обезчестяване и опит за ликвидиране поради смъртоносна офанзива през юни против две американски дами покрай замъка Нойшванщайн в Германия.
31-годишният обвинен - чието име не е посочено обществено - е изправен пред пожизнен затвор, в случай че бъде приет за отговорен.
< p class= " ssrcss-1q0x1qg-Paragraph e1jhz7w10 " > Прокурорите споделят, че той е примамил дамите на 21 и 22 години от следата, преди да нападне полово по-младата.Сбиване е обезпечено, когато нейният другар се опита да помогне и двете дами по-късно бяха бутнати в надълбоко дере.
21-годишната умря от пострадванията си, само че по-големият й другар оцеля.
Замъкът Нойшванщайн - в южната провинция Бавария в Германия - е една от най-популярните туристически атракции в страната. Повече от 1,3 милиона души посещават обекта в подножието на Алпите всяка година.
Разположен на към 126 км (78 мили) от Мюнхен, той е издигнат през 19 век Век и е предопределен да служи като резиденция на владетелите на района, само че в никакъв случай не е бил ангажиран.




