АМ Тракия се отпуши и е отворена в посока Пловдив

...
АМ Тракия се отпуши и е отворена в посока Пловдив
Коментари Харесай

Актуална ситуация на АМ "Тракия"

АМ " Тракия " се отпуши и е отворена в посока Пловдив и Бургас, научи ФОКУС .

Припомняме ви, че.

Шофьори оповестяват, че към този час придвижването е умерено. 

Около 14 ч. през днешния ден беше пуснато придвижването по ремонтирания сектор в платното за Бургас на Автомагистрала " Тракия “ на територията на Софийска област (между 33-и и 39-и км).

Изпълнението на плануваните действия е в финален стадий – при 39-ия километър се поставя последният асфалтов слой, а в други елементи се поставя пътната маркировка.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР