Алмерия завърши наравно 1:1 с гостуващия Кадис в първи мач

...

Алмерия и Кадис взеха по точка в Ла Лига

Алмерия приключи наедно 1:1 с гостуващия Кадис в първи мач от 26-ия кръг от испанското състезание Ла Лига. Сесар де ла Ос шутира рисково в последната минута на първата част, само че топката се отби в гредата на вратата на домакините.

Роджър Марти даде задатък в интерес на тима от Андалусия с гола си в 49-ата минута на срещата, само че Алмерия изравни след тъкмо осъществяване на дузпа от Гонсало Мелеро надълбоко в спомагателното време на дуела.

Домакините заемат 19-то място в класирането в Примера дивисион, до момента в който Кадис е на 14-та позиция.

По-късно довечера Атлетико Мадрид посреща Валенсия, до момента в който дербито на кръга сред водача в класирането Барселона и първенеца Реал Мадрид е в неделя.
Източник: novsport.com