Алина Коломиец от Левски Триадица спечели квалификацията при жените в

...

Гимнастичката Алина Коломиец спечели квалификацията при жените на турнира Жулиета Шишманова

Алина Коломиец от Левски Триадица завоюва квалификацията при дамите в първия стадий на Държавното състезание по художествена гимнастика категория " Елит " за приз " Жулиета Шишманова ", което се организира в морския град.

Коломиец събра общ брой от 112.650 точки, а съотборничките й и възпитанички на треньорката Мирослава Батаклиева, София Павлова и Елена Георгиева заеха надлежно второто място със 112.100 точки и третата позиция със 111.675 точки.

Четвърта се класира Емона Ценова от Илиана, пета е Ивон Бошкилова от Левски, пред Димана Савова от Чар ДКС (Варна), Яна Стайкова от Академик и Даная Атанасова от Левски.

Първите 21 гимнастички от днешния многобой ще вземат участие на Държавното състезание категория ЕЛИТ през месец май.